| 名前 | 分子篩のdesiccantの包み |
|---|---|
| 他の名前 | 3つのオングストロームの分子篩 |
| 摩耗rate%≤ | 0.1 |
| 見掛け密度g/ml | 0.9 |
| 粒度のパスrate%≥ | 98 |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| 耐圧強度 | 85N |
|---|---|
| 保存性 | 2年 |
| 見掛け密度 | ≥ G/mlの0.72 |
| 製品名 | 4A分子篩のDesiccant |
| 分類 | 化学補助代理店 |
| 名前 | 分子篩の餌 |
|---|---|
| フィーチャー | Effectency |
| 応用分野 | 湿気を取除いて下さい |
| 見掛け密度g/ml | 0.9 |
| 粒度のパスrate%≥ | 98 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| 応用 | 空気乾燥、脱水、吸着 |
|---|---|
| 製品名 | 4A分子篩のDesiccant |
| 分類 | 化学補助代理店 |
| サイズ | 1.6-2.5mm、3.0-5.0mm |
| 保存性 | 2年 |
| 材料 | 活性アルミナ |
|---|---|
| 証明書 | SGS及び範囲 |
| パッキング | 25kg/bag |
| 分類 | 化学補助代理店 |
| 耐圧強度 | 85N |