| Server | openresty |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| 保存 | 涼しく 乾燥 し た 場所 に 保存 する |
|---|---|
| 打ち砕く力 | >45N/ビーズ |
| デオキシデーション精度 | ≤5.0ppm |
| 合成ガスの酸素含有量 | <2000 (0.2%) ppm |
| 適用する | 化学 反応 の 触媒 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| 保存 | 涼しく 乾燥 し た 場所 に 保存 する |
|---|---|
| パラジウム含有量 | 0.1%~5.0% |
| 打ち砕く力 | >45N/ビーズ |
| 合成ガスの酸素含有量 | <2000 (0.2%) ppm |
| デオキシデーション精度 | ≤5.0ppm |
| 保存 | 涼しく 乾燥 し た 場所 に 保存 する |
|---|---|
| 粒子の大きさ | 2.0〜3.0mm |
| 化学式 | PD |
| 合成ガスの酸素含有量 | <2000 (0.2%) ppm |
| 散布密度 | 0.4-0.5g/ml |
| 散布密度 | 0.4-0.5g/ml |
|---|---|
| 合成ガスの酸素含有量 | <2000 (0.2%) ppm |
| 適用する | 化学 反応 の 触媒 |
| 梱包 | 25kg/袋 |
| 打ち砕く力 | >45N/ビーズ |