| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| モデル | CMS-220 |
|---|---|
| 製品名 | カーボン分子篩 |
| 圧縮の強さ | ≥75N/Particle |
| 吸着圧力 | 0.75-0.8Mpa |
| 粒子の直径 | 1.1mm-1.2mm |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| 製品名 | カーボン分子篩 |
|---|---|
| 吸着圧力 | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorprionの時間 | 2X50S |
| 含水率 | ≤1.0% |
| 密度の積み重ね | 680-700G/L |
| 外見 | 黒い粒状 |
|---|---|
| 試験温度 | ≤20℃ |
| 気孔のサイズ | 2-3nm |
| モデル | CMS-220 |
| 密度の積み重ね | 680-700G/L |
| Server | openresty |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Status Code | 403 |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| 加害率 | ≤0.2% |
|---|---|
| 材料 | 活性アルミナ |
| 製品名 | 冷却するDesiccant |
| 見掛け密度 | ≥0.75g/cm3 |
| 適用 | 空気調節、冷却装置、等。 |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| 粒子の直径 | 1.1mm-1.2mm |
|---|---|
| 試験温度 | ≤20℃ |
| Adsorprionの時間 | 2X50S |
| 圧縮の強さ | ≥75N/Particle |
| モデル | CMS-220 |