| 吸着圧力 | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| 粒子の直径 | 1.1mm-1.2mm |
| 密度の積み重ね | 680-700G/L |
| 圧縮の強さ | ≥75N/Particle |
| 他の名前 | CMS |
| 吸着圧力 | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| 粒子の直径 | 1.1mm-1.2mm |
| 密度の積み重ね | 680-700G/L |
| 圧縮の強さ | ≥75N/Particle |
| 他の名前 | CMS |
| 粒子の直径 | 1.1mm-1.2mm |
|---|---|
| 圧縮の強さ | ≥75N/Particle |
| 耐用年数 | 2-3years |
| 出現 | 黒い粒状 |
| 吸着圧力 | 0.75-0.8Mpa |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbent |
| Air and nitrogen ratio | 1.75, 2.0, 2.2, 2.25, 2.35, 2.5, 3.5, 4.65, 6.7 |
| Particle Diameter | 1.1-1.2MM |
| Test Temperature | ≤20℃ |
| 圧縮の強さ | ≥75N/Particle |
|---|---|
| テスト温度 | ≤20℃ |
| 粒子の直径 | 1.1mm-1.2mm |
| 出現 | 黒い粒状 |
| 水素イオン濃度指数 | 2-12 |
| 耐用年数 | 2-3years |
|---|---|
| 気孔のサイズ | 2-3nm |
| 吸着圧力 | 0.75-0.8Mpa |
| テスト温度 | ≤20℃ |
| 水素イオン濃度指数 | 2-12 |
| モデル | CMS-220 |
|---|---|
| 製品名 | カーボン分子篩 |
| 圧縮の強さ | ≥75N/Particle |
| 吸着圧力 | 0.75-0.8Mpa |
| 粒子の直径 | 1.1mm-1.2mm |
| 耐用年数 | 2-3years |
|---|---|
| 吸着圧力 | 0.75-0.8Mpa |
| 気孔のサイズ | 2-3nm |
| 水素イオン濃度指数 | 2-12 |
| テスト温度 | ≤20℃ |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |